UČITEL KLASIK

Sdílejte metodiky!

Jste učitel klasik?
  • Rád/a zkoušíte nové aktivity ve výuce?

  • Vyhledáváte si metodiky, zajímá se o alternativní metody?

  • Vymýšlíte vlastní metodiky a rád/a je poskytne i jiným pedagogům/žkám k vyzkoušení?

Nechte si sestavit vzdělávací lekci na míru Vašim potřebám!

Rádi byste začlenili téma migrace, lidských práv nebo Cílů udržitelného rozvoje do výuky? Hledáte pro své studenty vhodnou aktivitu, ale nic nenacházíte? Láká Vás učení zážitkem? Ozvěte se nám a společně s Vámi vytvoříme aktivitu na míru Vašim potřebám. Tuto aktivitu pak můžete rovnou se studenty využít a inspirovat další pedagogy/žky. Těšíme se na tvůrčí spolupráci.

Napište naší metodičce vzdělávání Martině (martina.jenckova@amnesty.cz)
a zkonzultujte s ní Vaše představy.

Vyzkoušejte aktivity do hodin Amnesty International a jiných pedagogů/žek
Podívejte se, jestli náhodou nejste také učitel inovátor a aktivista:

Amnesty International ČR

a vzdělávání 

Amnesty International je největší lidskoprávní nezisková organizace na světě - celosvětové hnutí má více než 7 milionů členů a členek z více než 150 zemí a regionů, kteří společně usilují o dodržování lidských práv na celém světě. Mezi hlavní aktivity organizace je možno zahrnout například upozorňování na porušování lidských práv, monitoring lidskoprávní situace ve světě, snaha o propouštění nespravedlivě vězněných nebo vyvíjení tlaku na vlády a mezinárodní organizace. To vše probíhá v přímé spolupráci s lidmi skrze petiční akce, online i offline kampaně, advokační činnost a vzdělávání.

V rámci vzdělávání organizujeme semináře pro pedagogy a pedagožky, vydáváme metodické příručky, vytváříme specializované weby pro učitele i studenty, nabízíme workshopy a Živé knihovny pro školy, podporujeme studentské aktivity a daleko víc.

 

Věříme, že je potřeba problémy ochrany lidských práv nejen akutně řešit, ale účinně jim také předcházet. Proto je právě vzdělávání  jedním z prvních kroků k respektování, šíření a obraně lidských práv. Přidejte se k nám a pomozte nám nastartovat změnu - Start the Change!

Více informací na www.amnesty.cz/vzdelavani

Amnesty International ČR

FACEBOOK

Web

KONTAKT

martina.neradova@amnesty.cz (Čechy)
marketa.jurciova@amnesty.cz (Morava a Slezsko)

CSO-LA/2017/388-169:

Projekt Start the Change je financovaný s podporou Evropské unie.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now